Ewa Nilsson
Rektor
0431-774 84
ewa.nilsson@akademi.bastad.se

Emma Antonsson
Studie- och yrkesvägledare
0431- 777 49
syvvux@akademi.bastad.se

Annica Henriksson
Receptionist/assistent
0431-772 18
annica.henriksson@akademi.bastad.se

Anna-Karin Smedlund Sandén
Utbildningsledare: Affärsutvecklare inom hållbar natur- och kulturturism & Kitchen Manager
0431-772 04
anna-karin.smedlund@akademi.bastad.se

Fredrik Thomée
Utbildningsledare: Kvalificerad trädgårdsanläggare
Lärare: Grundutbildning trädgård
0431-776 50
fredrik.thomee@akademi.bastad.se

Anette Starling
Lärare/Handledare: Specialistutbildad undersköterska inom kvalificerad sjukvård
0431-777 57
anette.starling@akademi.bastad.se

Cecilia Varland Enström
Utbildningsledare: Specialistundersköterska inom kvalificerad sjukvård
0431-776 36
cecilia.varland.enstrom@akademi.bastad.se

 

 

Helén Rosenberg
Utbildningsledare: Operativ ledare – inriktning Revenue Management
0431-776 53
helen.rosenberg@akademi.bastad.se

Jessica Johansson
Utbildningsledare: Koordinator inom besöksnäringen
0431-776 51
jessica.johansson@akademi.bastad.se

Margareta von Rosen
Lärare: Grundutbildning trädgård
0431-774 74
margareta.von.rosen@akademi.bastad.se

Maria Rosbladh
Studieadministratör
0431-776 54
maria.rosbladh@akademi.bastad.se

Pia Ferm
Administratör/handläggare
0431-773 78
pia.ferm@akademi.bastad.se


Sara Eriksson
Handledare: Koordinator inom besöksnäringen
0431-772 05
sara.eriksson@akademi.bastad.se

Pin It on Pinterest

Share This