Personal

Senast ändrad: Aug 8, 2018

Anette Starling

Anette Starling

Lärare/Handledare: Specialistutbildad undersköterska inom kvalificerad sjukvård
0431-777 57
anette.starling@akademi.bastad.se

Anna-Karin Smedlund Sandén

Anna-Karin Smedlund Sandén

Utbildningsledare: Affärsutvecklare inom hållbar natur- och kulturturism & Kitchen Manager
0431-772 04
anna-karin.smedlund@akademi.bastad.se

Annica Henriksson

Annica Henriksson

Receptionist/assistent
0431-772 18
annica.henriksson@akademi.bastad.se

Cecilia Varland Enström

Utbildningsledare: Specialistundersköterska inom kvalificerad sjukvård
0431-776 36
cecilia.varland.enstrom@akademi.bastad.se

Emma Antonsson

Studie- och yrkesvägledare
0431- 777 49
emma.antonsson@akademi.bastad.se

Ewa Nilsson

Ewa Nilsson

Rektor
0431-774 84
ewa.nilsson@akademi.bastad.se

Fredrik Thomée

Fredrik Thomée

Utbildningsledare: Kvalificerad trädgårdsanläggare
Lärare: Grundutbildning trädgård
0431-776 50
fredrik.thomee@akademi.bastad.se

Helén Rosenberg

Helén Rosenberg

Utbildningsledare: Operativ ledare – inriktning Revenue Management.
0431-776 53
helen.rosenberg@akademi.bastad.se

Jessica Johansson

Jessica Johansson

Utbildningsledare: Koordinator inom besöksnäringen
0431-776 51
jessica.johansson@akademi.bastad.se

Margareta von Rosen

Margareta von Rosen

Lärare: Grundutbildning trädgård
0431-774 74
margareta.von.rosen@akademi.bastad.se

Maria Rosbladh

Maria Rosbladh

Studieadministratör
0431-776 54
maria.rosbladh@akademi.bastad.se

Martina Nilsson Viinikka – Föräldrarledig

Studie- och yrkesvägledare
0431- 772 08
martina.nilsson.viinikka@akademi.bastad.se

Pia Ferm

Pia Ferm

Administratör/handläggare
0431-773 78
pia.ferm@akademi.bastad.se

Sara Eriksson

Sara Eriksson

Handledare: Kvalificerad koordinator – specialisering turism och service
0431-772 05
sara.eriksson@akademi.bastad.se

Pin It on Pinterest

Share This