Personal

Senast ändrad: Feb 17, 2017

Anette Starling

Anette Starling

Lärare/Handledare: Specialistutbildad undersköterska inom kvalificerad sjukvård
0431-777 57
anette.starling@akademi.bastad.se

Ann-Sofie Andersson

Ann-Sofie Andersson

Utbildningsledare: Arbetsledare - specialisering trädgård och Grundutbildning trädgård
0431-773 79
ann-sofie.andersson@akademi.bastad.se

Anna-Karin Smedlund Sandén

Anna-Karin Smedlund Sandén

Utbildningsledare: Affärsutvecklare Hållbar Turism
0431-772 04
anna-karin.smedlund@akademi.bastad.se

Annica Henriksson

Annica Henriksson

Receptionist/assistent
0431-772 18
annica.henriksson@akademi.bastad.se

Cecilia Varland Enström

Utbildningsledare: Specialistutbildad undersköterska inom kvalificerad sjukvård
0431-776 36
cecilia.varland.enstrom@akademi.bastad.se

Ewa Nilsson

Ewa Nilsson

Rektor
0431-774 84
ewa.nilsson@akademi.bastad.se

Fredrik Thomée

Fredrik Thomée

Utbildningsledare: Kvalificerad trädgårdsanläggare
Lärare: Grundutbildning trädgård
0431-776 50
fredrik.thomee@akademi.bastad.se

Helén Rosenberg

Helén Rosenberg

Utbildningsledare: Operativ ledare - specialisering Revenue Management.
0431-776 53
helen.rosenberg@akademi.bastad.se

Jessica Johansson

Jessica Johansson

Utbildningsledare: Kvalificerad koordinator - specialisering turism och service
0431-776 51
jessica.johansson@akademi.bastad.se

Margareta von Rosen

Margareta von Rosen

Lärare: Grundutbildning trädgård
0431-774 74
margareta.von.rosen@akademi.bastad.se

Maria Rosbladh

Maria Rosbladh

Studieadministratör
0431-776 54
maria.rosbladh@akademi.bastad.se

Martina Nilsson Viinikka

Studie- och yrkesvägledare
0431- 772 08
martina.nilsson.viinikka@akademi.bastad.se

Olof Palm

Lärare: Grundutbildning trädgård
0431-777 49
olof.palm@akademi.bastad.se

Pia Ferm

Pia Ferm

Administratör/handläggare
0431-773 78
pia.ferm@akademi.bastad.se

Sara Eriksson

Sara Eriksson

Handledare: Kvalificerad koordinator - specialisering turism och service
0431-772 05
sara.eriksson@akademi.bastad.se

Zinaida Mrkulic

Studie- och yrkesvägledare
0431- 774 71
zinaida.mrkulic@akademi.bastad.se

Pin It on Pinterest

Share This